BUNGE
İletişim Site Haritası

Değerlerimiz bize yol gösterir

Bunge beş temel değer  ile yönlendirilir : Bütünlük , Takım Çalışması, Vatandaşlık, Girişimcilik, Açıklık & Güven

Bu değerler kim olduğumuzu ve ne yaptığımızı yansıtır. Bütünleşik iş yapış tarzımız ve merkezi olmayan yönetim yaklaşımımız verimliliğimizin artmasında bahsettiğimiz değerlerle birlikte günlük iş yaşamımıza yön verirler.

Bütünlük yaptığımız herşeyin temelinde yer alır, sadece gerekli olanın değil, aynı zamanda doğru olanın yapılması anlamına gelir.

Takım Çalışması zorunludur, çünkü tek bir kişi tüm cevapları bilemez ve hiç kimse sadece iyi fikirlerle başarılı olamaz ; bu sebeple takım çalışmasına değer veririz.

Vatandaşlık anlayışımız tüm çalışanlarımızı ve hissederlarımızı kapsar. Bireylerin refah seviyesi gelişimini destekler,toplumun sosyal dokusunu güçlendirmek ve ekonomiyi iyileştirmek için çabalarız.

Girişimcilik değişim olmasını sağlar, varsayılanları sorgulamamızı ve yeni fırsatlar yaratarak sürekli ilerlememize olanak sunar.

Açıklık & Güven fikir tartışmalarını teşvik eder ve iş arkadaşlarımıza güven verir. İş arkadaşlarımızın samimiyetine ve yeteneklerine inanmak takımımızı daha da etkili kılan güven kavramını yaratır.

  ©2010 Bunge Türkiye   Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası